gmina Połczyn-Zdrój
Numer oferty: 24/S/EP/AR/17
1 399 000 zł
4663 zł/m²
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży posiadłości położonej na pięknej działce otulonej lasem w osadzie Karsin ( 14 km na wschód od Połczyn Zdrój).
Dom składa się z 3 pięter. Jest przestronny, komfortowy, pięknie doświetlony i posiada wiele okien, z których roztaczają się niesamowite widoki. Pomalowanie całej elewacji budynku Dół domu może stanowić niezależne 80 metrowe mieszkanie z osobnym wejściem. Wewnątrz jest przejście na wyższe kondygnacje, które w razie potrzeby stworzenia dwóch niezależnych mieszkań można na stałe zamknąć. Dom w 2022 roku przeszedł kompleksowy remont – między innymi nowy dach, docieplenie, nowe drzwi, podłogi, piec na pallet ( firmy Heitz) , maty podłogowe, nowa elewacja, remont łazienki i kuchni (zabudowa, AGD), Westfalka.
Dół domu może stanowić niezależne 80 metrowe mieszkanie z osobnym wejściem. Wewnątrz jest przejście na wyższe kondygnacje, które w razie potrzeby stworzenia dwóch niezależnych mieszkań można na stałe zamknąć. Budynek garażowy: dwa stanowiska z osobnymi bramami (silniki marki Hormann). W planach było przekształcenie budynku na budynek mieszkalny dlatego posiada on poddasze, 4 okna i duży zadaszony taras zewnętrzny wyłożony w całości kostką brukową.
Posiadłość jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących przestrzennego, funkcjonalnego i energooszczędnego miejsca do zamieszkania. Cisza, prywatność, bezpieczeństwo, wspaniałe powietrze, czysta ziemia (brak pól w pobliżu, oprysków itp). To miejsce to azyl w dzisiejszym świecie, a jednocześnie stwarza ono wiele możliwości realizacji różnych planów życiowych, zawodowych jak i codziennego odpoczynku.
Oglądanie: po umówieniu
Działka 4700 m2 (plus 3000 m2 dzierżawy od LP) otoczona jest z 3 stron lasem, położona na obszarze Natura 2000: „Ostoja drawska” (otulina Drawskiego Parku Krajobrazowego), gdzie stacjonująm.in. żurawie, które można podziwiać prawie codziennie, nawet z okna. Zaledwie 100 m od działki znajduje się malownicze jeziorko polodowcowe - raj dla wędkarzy a otaczające je lasy mieszane i bukowe aż zadziwiają układem terenu pełnym urokliwych skarp i wspaniałych widoków zapraszając do wycieczek i na grzybobrania czy zbiór jagód, jeżyn, malin, ziół itd.