Rostworowo
Reference: 25/S/NL/3
PLN 249,000
PLN 277/m²
Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 899 m², zlokalizowanej w miejscowości Rostworowo, zaledwie kilka minut od Rokietnicy. W kształcie prostokąta (18 m frontu i 50 m długości) idealnie nadaje się na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego.
Działka nie jest objęta MPZP. Istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy pod dom jednorodzinny wolnostojący. Udogodnienia: • Przystanek PKP w Rokietnicy 8 min • Sklepy spożywcze Biedronka, Lidl w Rokietnicy • Placówki edukacyjne: szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek w Rokietnicy
Zrealizuj swoje marzenie o własnym domu: To idealne miejsce, by zbudować dom swoich marzeń. Z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko do wszelkich udogodnień. Rostworowo to miejsce, w którym poczujesz spokój, ale również nie będziesz pozbawiony dostępu do miejskiego życia i usług.
Lokalizacja: Działka znajduje się w spokojnej okolicy, a jednocześnie zapewnia szybki dostęp do niezbędnych usług i infrastruktury. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji publicznej, co sprawia, że codzienne życie będzie komfortowe i wygodne.
Map: © OpenStreetMap contributors